Пн-Пт 9:00-18:00

Чоловічі термофутболки для фітнесу

Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)

Термофутболка чоловіча – одна з головних частин комплекту для захисту тіла від холоду та дискомфорту. Сучасні виробники виготовляють варіанти, які можна носити як під основний одяг на вулиці, так і самостійно для занять у залі.

З чого складається чоловіча термокофта?

Матеріал верху термобілизни впливає на його властивості і, як наслідок, на призначення моделі. Існує три види тканини, з яких роблять термофутболки:

  • Синтетика. В основному поліестер, нейлон або лайкра. Спеціально переплетені волокна швидко відводять вологу та висихають.
  • Натуральні полотна. Футболки з вовни або бавовни виконують функцію, що теплозберігає, їх добре носити на роботу або гуляти на вулиці.
  • Гібридна або комбінована. Складається із двох шарів. Такий вид застосовується спортсменами професіоналами, а саме лижниками, сноубордистами, ковзанярцями, альпіністами та підкорювачами гір. Усередині шар синтетики, що забезпечує відведення вологи, зовні – бавовна, що захищає тіло від охолодження.

Перш ніж вибирати чоловічу термофутболку, визначтеся з її призначенням. Вона стане чудовим подарунком чоловікові, брату чи другу на будь-яке свято, буде корисною у різних починаннях.

Для чого потрібна кофта з терморегуляцією?

Усі чоловічі термокофти умовно можна поділити на дві категорії:

  • Для тренувань
  • Для спокійного часу проведення

Термокофта для тренувань виготовляється в основному із синтетичних тканин, які відмінно відводять вологу та дозволяють їй швидко випаровуватися з поверхні. Такі варіанти підійдуть для наступних типів занять:

  • Вуличні тренування. Кофти з довгим рукавом використовуються для зимових видів спорту, а також пробіжок у холодну пору року. Як правило, вони одягаються під вітрозахисні куртки, щоб перешкоджати охолодженню тіла. Разом одяг працює на людину, захищаючи її від усіх негараздів, що виникають під час тренувань на вулиці. Такі термокофти обирають лижники, сноубордисти, ковзанярі, біатлоністи.
  • Заняття у спортзалі. Здавалося б, навіщо в приміщенні одягати футболку із терморегуляцією. Насправді, сучасні моделі володіють не тільки хорошим вологовідведенням, але й добре утягують тіло, приводячи м'язи в тонус, полегшуючи процес відновлення та забезпечуючи правильний кровотік під час тяги чи жиму.

Моделі для спокійних прогулянок або щоденного носіння для роботи покликані зберігати тепло. Тому для таких цілей найкраще використовувати вовняний чи бавовняний варіант. Надягнувши кофту з мериноса під основну водолазку, ви забезпечите себе додатковим захистом і запобігте промерзанню навіть у найжахливіший холод.

Як правильно вибрати термофутболку?

Поговоримо про критерії вибору верху термобілизни. Коли ви вирішуєте купити чоловічу термофутболку, яку наш магазин зможе доставити до будь-якої точки України, важливо звернути увагу на такі деталі:

  • Розмір – не вибирайте занадто тягнучу або занадто вільну модель;
  • Колір – на темних тканинах менше видно сліди бруду, особливо якщо ви плануєте носити білизну до зали;
  • Довжина рукава – для занять у залі віддайте перевагу короткому або рукаву три чверті, для вуличних видів спорту, ранкової пробіжки або просто прогулянки модель з довгим рукавом.
  • Ворота - водолазки будуть корисні для щоденного носіння під в'язану кофту, а моделі без ворота підійдуть навіть під офісну сорочку.

Вище ми вже описали, що якщо вам потрібна білизна для активного виду спорту, краще віддати перевагу синтетики або комбінованому варіанту. Для спокійних прогулянок підійде бавовна та шерсть.